Rýchlo rozkladací nůžkové stany dodáva spoločnosť VYRASTA team, s.r.o., ktorá už viac ako 20 rokov pôsobí na trhu. Ide teda o firmu s tradíciou špecializujúca sa na poli reklamy, čo je koordinované skúseným tímom zamestnancov. V širokom sortimente si možno vybrať tiež samozrejme náhradné diely na stany a ďalšie typy predajných stánkov, vlajky s reklamnými pútačmi, stoly a doplnky k stanom, závesy do dielní, hál a zvarovní, plachtoviny na metráž, celty, nehorľavé tkaniny, poťahy na autá a motorky alebo ďalšie výrobky na zákazku.

Jedným z hlavných produktov firmy v e-shope sú nožnicové stany, ktoré sa hodia na najrôznejšie príležitosti a akcie. Sú veľmi obľúbené u miest i pivovarov, tam, kde s konštrukciou manipuluje viac ľudí. Ďalej sú nůžkové stany využívané ako servisné a zabezpečovanie stany. Samozrejmosťou je reklamná potlač stanov, ktorý je hojne využívaný. Jedná sa predovšetkým o vysoko účinnú reklamnú upútavku.

V širokom sortimente si možno vybrať tiež samozrejme náhradné diely na stany a ďalšie typy predajných stánkov, vlajky s reklamnými pútačmi, stoly a doplnky k stanom, závesy do dielní, hál a zvarovní, plachtoviny na metráž, celty, nehorľavé tkaniny, poťahy na autá a motorky alebo ďalšie výrobky na zákazku. Navštívte e-shop a vyberte si z veľkého množstva a druhov stanov.Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00