Nožnicové stany 3 x 3 s 3 bočnicami

Nožnicové stany 3 x 3 s 3 bočnicami SKLADOM

0
5001< 
  • 1
  • 2

< 
  • 1
  • 2

Ak sa chystáte na oslavu v rodinnom kruhu, s partiou priateľov, alebo na obyčajné grilovanie zabezpečte sa tiež proti rozmarom počasia. V tomto prípade pre vás budú ideálne záhradné párty stany alebo altánky. Ponúkame ich v širokej škále rozmerov od malých stanov a altánov pre ochranu pred pálčivým slnkom alebo nečakaným dažďom až po tie veľké párty stany vhodné na organizovanie rôznych firemných stretnutí, párty a narodeninových či svadobných osláv. Menšie záhradné párty stany sú cenovo dostupné a vhodné pre každú záhradu. Dajú sa využiť pri kempovaní a cestovanie karavanom na dovolenke, treba u obľúbeného rybníku či na chate. Pre organizovanie najrôznejších firemných a promo akcií môžete zaobstarať záhradný stany vrátane bočných stien plných alebo s oknami.

Nožnicové stany 3 x 3 s 3 bočnicami

Nožnicové stany 3 x 3 s 3 bočnicami sa skvele hodia na rôzne oslavy či svadobné hostiny, ale rovnako tak dobre vám poslúži napríklad ako priestranný predajné a predvádzacie stánok vášho tovaru, produktov a služieb. Vďaka priechodná výške, ktorá je nastaviteľná až na 2 metre môžete do takého nožnicového stanu 3 x 3 s 3 bočnicami umiestniť aj veľmi vysoké predmety, ktoré nemusia zostať postavené vonku, kde by na nich mohlo pršať. Bočnice sú vyrobené z nepremokavej polyesterovej tkaniny a poskytnú vám skvelú ochranu. Nožnicové stany 3 x 3 s 3 bočnicami zabezpečí aj vašich hostí a veci pred poškodením pri nepriaznivom počasí.

Záhradné stany s nožnicovou aj klasickou konštrukciou

Záhradné stany majú veľké množstvo rozmerov, z ktorých sú asi stále najobľúbenejšie menšie záhradné stany s veľkosťou 3 x 3 m - ponúkame je s klasickou i profesionálne nožnicovou konštrukcou. Nožnicové stany 3 x 3 sa 3 bočnicami u nás nájdete vždy skladom. Môžu vám skvele ladiť k domu aj k záhrade. Ponúkame tiež príslušenstvo ako je osvetlenie, rôzne moskytiéry či prenosnej tašky. Ak by v budúcnosti nastal s párty stanom akýkoľvek problém, nájdete u nás aj širokú ponuku náhradných dielov, bočné steny, plachty, strechy aj samostatné nožnicové konštrukcie. Menšie párty stany s dvoma či troma stenami vám zaistí ochranu pred slnkom, vetrom a dažďom.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00