Skladacie altánky - stany 3 x 3 m - skladom

0
5001Akonáhle zaklope jar a leto na dvere, pekné počasie nás láka k organizovanie rodinných stretnutí na čerstvom vzduchu. Môžete vonku v pokoji a pohode stolovať, grilovať a hodovať. Je potrebné mať riešenie v zálohe, ak počasie jednoducho nevyjde, ako by malo. Keď začne náhle pršať alebo fúkať nepríjemný vietor, sú tu naše záhradné párty stany. Ochráni vás tiež pred prudkými slnečnými lúčmi aj škodlivým UV žiarením.
Skladací altánky v obľúbenom rozmere 3 x 3 m vám spoľahlivo poskytnú úkryt v každom počasí. Zastreší nielen váš súkromný večierok, ale aj firemné, športové, kultúrne a iné spoločenské akcie. V súčasnej dobe sa oveľa častejšie odohrávajú rôzne obchodné rokovania pod šírym nebom. Pre reklamné či propagačné akciu alebo klasické grilovanie naše stany rozhodne splní svoj účel. Predpovede počasia príliš nevychádzajú, spoľahnite sa radšej na naše skladací altánky 3 x 3 m.

Klasické záhradné altánky 3 x 3 m

Vám poskytnú komfortné prístrešie pre všetky akcie. Získate praktického mobilného pomocníka na cesty aj pekné estetické doplnenie vašej záhrady. Podnikatelia, vystavovatelia aj reštauratéri iste ocenia jednoduché prístrešky, ktoré sa dajú ľahko doplniť aj bočnými stenami, napríklad s platovými oknami alebo bez. V našom internetovom obchode vám ponúkame veľmi kvalitné skladacie altánky 3 x 3 m, ale aj vo väčších veľkostiach, za rozumnú cenu. Všetok náš tovar zodpovedá prísnym európskym bezpečnostným normám a štandardom.

Komfortné zastrešenie

Všetky altánky sú vždy na sklade, či už tie klasické alebo v nožnicovom prevedení. Naše výrobky splní svoj účel a už žiadna párty neskončí kvôli počasiu. V prvom rade oceníte jednoduché zloženie, vysokú stabilitu, veľkú odolnosť a tiež dlhú trvanlivosť. Záhradné párty stany 3 x 3 m majú kvalitné vodotesné strechy. Dajú sa k nim zaobstarať bočnice s oknami, odolné proti oderu a hrdzaveniu. Zvoľte si veľkosť altánku podľa počtu osôb a vloženého nábytku, a potom sa nechajte uniesť moderným dizajnom aj farbou. Ponuka našich stanov je naozaj veľká.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00