Skladacie altánky 3 x 6 m skladom

Nožnicové stany 3 x 6 m tu

0
5001Klasické skladacie altánky 3 x 6 m máme vždy skladom. Stále sú veľmi obľúbené. Majú veľmi elegantný vzhľad, charakterizuje je jednoduchá montáž aj jednoduchá údržba, rozsiahla flexibilita, dlhá životnosť a vysoká stabilita. Záhradný klasické párty stany dokonale zastreší všetky vaše súkromné, firemné, spoločenské, kultúrne i športové podujatia. Perfektne sa hodí na rôzne festivaly, svadby, výstavy, veľtrhy aj vernisáže. Oceníte ich aj na špeciálnych príležitostiach, ako sú módne prehliadky, promo akcie, pivné slávnosti, ochutnávky a mnohé ďalšie podnikateľské aktivity. Vypýtajte s nami vetru a dažďu. Nenechajte sa zahnať do úzkych, keď vám práve počasie nepraje. Záhradné skladacie altánky 3 x 6 m majú svoje ustálené miesto na trhu.

Klasické skladacie altánky 3 x 6 m

Klasické párty stany vám dajú istotu, kedy sa konečne nemusíte obávať zlého počasia. Ochráni vás aj pred pálčivým slnkom. Naše vysoko kvalitné a stabilné skladacie altánky 3 x 6 m vás spoľahlivo ochráni pred zrakmi susedov, doprajú vám súkromie, a na mnohých akciách zabráni poškodeniu výrobkov, reklamných materiálov, jedla a pitia. Už nikdy nebude zničené občerstvenia a nebudú mokré stoličky ani stoly. Žiadne nepríjemné prostredie už vaše hostí čakať nebude. Obchodní partneri s vami radi preberú obchodné záležitosti u kávy na čerstvom vzduchu. Záhradné párty stany budú praktickým a mobilným pomocníkom, ktorý bude vždy pripravený po ruke.

Štýlové skladacie altánky

Ku všetkým klasickým altánkom je bohaté príslušenstvo, náhradné diely, prenosná taška, bočnice alebo napríklad moskytiéra. Klasické párty stany 3 x 6 m sú asi najčastejšie kupované. Naše párty stany sú vyrobené z odolných materiálov, majú odľahčené konštrukcie, ľahko sa zloží aj rozloží a nechýba im ani vodotesné strechy. Stany sú veľmi odolné, pevné a stabilné. Ľahké materiály dovoľujú ich ľahké prenášanie. Spĺňajú platné európske bezpečnostné normy a štandardy. Doplňte ich záhradným nábytkom, grilom a všetkými potrebnými vecami a užite si dni plné pohody.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00