Klasické párty stany - altánky 3 x 9 m

Párty stany 3 x 9 m v klasickom prevedení. 

0
5001Klasické párty stany 3 x 9 m a ich ľahkej stabilná konštrukcia sa stále teší veľkej obľube. Dajú sa totiž prvotriedne využiť ako pôsobivá reklama, ak ich zvolíte vo firemných farbách, doplníte svoje efektné logo, reklamné fota a animácie. Už nikdy vás nezaskočí zlá predpoveď a náhle výkyvy počasia. Záhradné párty stany sú mobilné a dajú sa dobre sťahovať. Ľahko sa skladajú aj rozkladajú a dobre sa skladujú. Spoľahlivo zastreší športové, kultúrne, spoločenské alebo firemné akcie. Klasické párty stany 3 x 9 m ponúkame v mnohých variantoch, v širokej palete farieb i veľkostiach. Môžete si ich objednať z pohodlia svojho domova.

Záhradný klasické párty stany 3 x 9 m s veľkou možnosťou využitia

Záhradné párty stany využijete aj ako dočasné skladovacie priestory. Sú cenovo dostupné a na vaše akcie, ktoré sa pravidelne opakujú, sa rozhodne oplatí. Klasické párty stany 3 x 9 m majú ľahkej konštrukcie a sú praktickými pomocníkmi. Môžu vám slúžiť po celý rok. Môžete do nich zakúpiť aj vhodné agregáty pre vykurovanie. Na leto sa vám budú hodiť bočnice proti vetru alebo moskytiéra proti obťažujúcemu hmyzu. Naše párty stany majú vysokú kvalitu, sú stabilné, odolné proti oderu, a materiál plachty je vodeodolný. Charakteristická je pre nich aj jednoduchá údržba. Máte radi chvíle pohody, radi doma stolujete či relaxujete na čerstvom vzduchu? Doprajte si tieň na svojej záhrade, či už radi odpočítate alebo niečo Kuti. S našimi párty stany odoláte aj príšernom horúčave v tieni.

Klasické párty stany 3 x 9 m s dostatočným priestorom

Klasické párty stany 3 x 9 m sú vyrobené podľa platných európskych štandardov a bezpečnostných noriem. Podnikatelia a bežní užívatelia uvítajú ich ľahký mechanizmus, schopnosť je ľahko zložiť aj rozložiť a dobre skladovať. Prenášať sa dajú ľahko v príručných taškách, v ktorých sa aj veľmi dobre skladujú. Klasické párty stany 3 x 9 m sú štýlovým a elegantným riešením pre zastrešenie každé vonkajšie akcie. Máme bohatý výber farieb, veľkostí a tvarov.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00