Detské stany a domčeky na hranie

Detské stany vhodné do akékoľvek izbičky. Skladom aj prevedenie s prolézacím tunelom!

0
5001Zariaďujete novo alebo obmieňate detskú izbu? Sú určité požiadavky, ktoré by detská izba mala spĺňať, obzvlášť u predškolákov a menších školákov. Izbičku by sa mal deťom páčiť, ale mal by byť aj praktický. Je potrebné sa zamerať na pestré farby, oblé tvary a veselé dekorácie, ktoré majú dlhú životnosť. Nejde len o detský nábytok, ale aj o jeho využitie k mnohým ďalším účely. Skúste pri zariaďovaní myslieť ako malé deti a zamerajte sa na detaily. Zlaďte svoje nároky s prianím malých detských obyvateľov a dajte im treba domček s tunelom do izbičky.
Pre veľké chlapcov máme poriadnej párty stany aj v nožnicovom prevedení vhodné na akúkoľvek párty a grilovačku.

Detské stany a domčeky na hranie

Detská izba Zariaďovanie pre súrodencov má rad výhod, ak sú deti podobného veku. Súrodenci sa tak učia jeden od druhého a budujú si vzájomný vzťah. Má to vplyv aj na lepší spánok, pretože prítomnosť ďalšej osoby veľmi upokojuje. Ak izbu zdieľajú deti rozdielneho veku, je potrebné rozdeliť detská izba na zóny. Môžete použiť skrinky, komody či japonské steny. A pretože majú radi deti občas aj súkromie a radi si zaliezajú do skrýš, milujú detské stany a domčeky na hranie. Veľmi vhodné sú tie s tunelom alebo preliezacie, kde si vďaka detskej fantázii môžu deti skvele hrať. Vyčleniť treba dostatok miesta na spanie, hru i pracovný kút. Každé dieťa by ideálne malo mať kus tohto priestoru len pre seba.

Detské domčeky s tunelom aj preliezacie

Pre dieťa v každom veku je dôležitá určitá miera súkromia. Nutné je vytvorenie súkromného priestoru a to sa netýka iba vekovo rôznych detí, ale aj súrodencov opačného pohlavia. Môžete poslúžiť závesy a textilné steny, využiť skríň bez nutnosti stavebné úpravy. Je len potrebné zabezpečiť v každej časti detskej izby dostatok svetla, najlepšie denného. Menšie deti do izbičky ocenia aj detský stan s tunelom, ktorý je preliezacie a s obľúbenými motívmi. Ten sa hodí do bytu aj každého domu. Detské stany a domčeky na hranie deti jednoducho milujú. Pri zvolení správnej farebnej kombinácie sa do izbičky hodí aj sedacie vaky alebo špeciálne detské stoličky a kresielka, ktoré môžu byť aj závesná alebo v podobe hojdačiek.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00