Strechy a plachty pre skladacie altánky, párty stany

0
5001Všetky plachty na altánok nám spoľahlivo poslúži, akonáhle nás prvý jarný lúče začnú lákať von, ale počasie je ešte nestále. Príroda nás volá k vonkajšiemu stolovanie, odpočinku s peknou knižkou, a pre čas relaxovať v bezpečnom a príjemnom prostredí krásnej zelene. Milujeme svoje pohodlie a k tomu patrí aj naša strechy pre párty stany, nožnicové stany i altánky. Komfortné plachty pre altánky nám zaručí, že si nenecháme opakovane pokaziť ďalšiu akciu nevľúdnym počasím. Nekrčte sa pod vyblednutým slnečníkom a kúpte si väčšie prístrešok. Spoľahlivá ochrana pred náhlym dažďom, silným vetrom, slnečným žiarením aj UV žiarením, ale aj pred zvedavými pohľadmi susedov a okoloidúcich, sa vždy hodí. Nenechajte si napršať do dobrého jedla.

Strechy pre párty stany ako ochrana pred nepriazňou počasia

Nožnicové stany a párty stany sa stali neoddeliteľnou súčasťou našich životov na záhrade. Ocenia ich aj podnikatelia, vystavovatelia, predavači a reštauratéri. Plachty pre altánky jednoducho musíte mať. Aj keď sú naše párty stany v prvotriednej kvalite, môže sa stať, že pri častom sťahovaní, zlom skladovaní či iné manipulácii sa proste niečo čas od času pokazí. Ak je potrebné vymeniť nejaký z náhradných dielov, nemusíte sa obávať, že nejdú zohnať náhradné diely. Strechy pre párty stany sa dajú kedykoľvek nahradiť a priobjednať, úplne rovnako ako napríklad nožnicové konštrukcie, bočné steny, moskytiéry, praktické prenosné tašky a párty osvetlenie. Náhradné strechy pre párty stany ponúkame vo veľkom množstve variantov a v rôznych farbách.

Kvalitné strechy a plachty pre párty stany

Náhradné diely ako plachty pre altánky ponúkame vo vysokej kvalite a vo všetkých najpredávanejších rozmeroch. Ak si zaobstaráte nožnicové alebo párty stany, získate praktického pomocníka na cesty aj na denné použitie do vašej záhrady. Nožnicové stany a párty stany sa jednoducho prenáša v prenosnej taške, majú kvalitné nerezové konštrukcie, rýchlu a jednoduchú montáž i demontáž, ku ktorej nepotrebujete žiadne náradie. Naše strechy pre párty stany doplní vaše prístrešky. Budete mať k dispozícii veľmi stabilné, odolné, mnohostranne využiteľné výrobky s dlhou životnosťou. Pevné strechy a plachty pre párty stany pripevnené na kvalitnej konštrukcii sú odolné voči vode, oderu, plesni aj UV žiareniu.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00