Svetelné siete SKLADOM. Garantujeme doručenie do 2 dní.

0
5001Nenašli sa žiadne produkty.

Vianoce sú sviatky pokoja a konvergenciu. Ľudia sa schádzajú so svojou rodinou a rozsievajú okolo seba dobrú náladu. Vianoce - ožívajú zvyky siahajúca do českej histórie. Zdobíme vianočný stromček, pečieme cukrovinky, smaží sa kapor, spievajú koledy. V niektorých domácnostiach si dávajú ľudia šupinu od kapra do peňaženky alebo pod obrus, leje sa olovo a púšťajú sviečky v škrupine z vlašských orechov po vode. Celú túto báječnú atmosféru sprevádza svetlo. Vianočné svetelné dekorácie septembra v domoch, záhradách v mestách a obciach. Vianočné dekorácie - svetelné siete možno využiť pri lemovanie stromčekov, kríkov, pergol, terás, balkónov, plotu a pod. Svetelné siete sa tiež využívajú na dekorovanie stropov, zábradlia alebo stĺpov.

Vianočné dekorácie svetelné siete - efekt prelínanie svetla

S vianočnou dekoráciou svetelné siete dosiahnete 3D efektu vďaka pravidelnému rozmiestneniu LED diód a sú konštruované z nosného káblu s LED svetelným zdrojom. Pomocou ovládača je možné dosiahnu efektu prelínanie svetla. Ponúkame svetelné siete s veľkosťou 3 x 3 m, svetelné siete 1,8 x 2,3 m alebo svetelné siete 1,2 x 1,9 m. Vianočná svetelná dekorácia svetelné siete je opatrená 128 až 320 diódami a ponúkame ich za jedinečné ceny. Prečo sú v ponuke vianočné dekorácie svetelné siete iba s LED diódami? Klasická žiarovka zo 100% energie spotrebuje len 7%, kúri a maximálne vydržia svietiť 800 a 1000 hodín.

LED vianočné dekorácie svetelné siete - dlhá svietivosť

Svetelné siete s LED diódami - ušetríte o polovicu viac ako s úspornými žiarovkami a o deväťdesiat percent viac než s klasickými, nekúri, malá náchylnosť pri mechanickom zaobchádzaní, nulová poruchovosť, uvádza sa svietivosť 50 000 hodín, šetríte životné prostredie, pretože neobsahujú škodlivé látky. Všetky naše tovaru je vyrobené podľa platných európskych noriem, doplnené slovenskými návodmi - do dvoch pracovných dní máte vianočné svetelné siete doma.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00