Záhradný nábytok z umelého ratanu | Umelý ratanový nábytok

Umelý ratan pre skvelý dizajn, pohodlie a žiadnu údržbu!

0
5001< 
< 
Záhradný nábytok z umelého ratanu dnes patrí medzi jasné evergreeny na mnohých slovenských záhradách. Okrem prírodného ratanu je stále populárnejšie tzv. Technoratan, teda, umelý ratan. Záhradný nábytok z tohto veľmi moderného materiálu vyzerá na pohľad úplne rovnako ako ratan prírodné. Jeho hlavnou výhodou je, že je úplne bezúdržbový. Ratanový nábytok je veľmi odolný proti slnečnému žiareniu a poveternostným podmienkam, preto je veľmi obľúbeným nábytkom na záhradu, pod pergolu, na terasu, na balkón alebo napríklad aj do zimnej záhrady. Ratanový nábytok celkovým vzhľadom zapadá do každej záhrady.

Výhody nábytku z umelého ratanu

Umelý ratan a z neho vyrobený záhradný nábytok je stále obľúbenejším materiálom, najmä kvôli tomu, že je pevný, pružný, ľahký, vysoko odolný a dobre kombinovateľný s inými materiálmi. Je naozaj krásny a krásne doladia dizajn vašich domov a záhrad. Záhradný nábytok z umelého ratanu je ale tiež čím ďalej viac dávaný nielen na záhrady, balkóny a terasy, kam mal tiež pôvodne patriť, ale stále častejšie sa dáva aj do interiérov. Veľmi dobre sa hodí ako odolný nábytok do wellness centier a ku krytým bazénom. Umelý ratanový záhradný nábytok sa veľmi dobre udržuje. Je tiež vysoko odolný voči chlóru aj morskej soli, dažďu, ale aj poveternostným vplyvom. Použitie záhradného nábytku z umelého ratanu je takmer neobmedzené.

Umelý ratanový nábytok na terasu a na záhradu

Módnym trendom v súčasnej dome kraľuje vypletaný umelý ratanový nábytok. Polyratan je úplne ekologický a netoxický. Môžete ho teda dať takmer kamkoľvek. Vyberte si z našej rozsiahlej ponuky kreslá, lehátka, stoličky alebo celé záhradné sedacie súpravy a sety z umelého ratanu. Záhradný nábytok z umelého ratanu je v mnohých prírodných odtieňoch a celkom jednoznačne zútulnia akýkoľvek priestor. Hodí sa na vašu záhradu, terasu, pod pergolu, na balkón i do obývacej izby a z jeho úžitkových vlastností sa budete dlhodobo radovať. Umelý čiže syntetický ratan môžete použiť v interiéri aj exteriéri a možno ho umiestniť prakticky kamkoľvek.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00