Potrebujete ponúkať a predávať tovar na rôznych akciách a veľtrhoch? Párty stany poskytnú zastrešenie, aby ste sa mohli v pokoji venovať vašej práci. Ako má vyzerať taký kvalitný stánok?

Stabilita na prvom mieste

Medzi zásadné predpoklady patrí stabilita stanu. Vietor, dážď či krúpy by miesto vášho predaja alebo udalosti nemali ohroziť. Stan, na ktorý sa môžete spoľahnúť, bezpečne stojí za akéhokoľvek počasia.

Úprava stanu podľa potreby

Party stany Brimo si môžete upraviť podľa toho, ako to bude vyhovovať vášmu účelu. V horúcom počasí vám možno bude stačiť len strecha, ktorá vytvorí príjemný tieň. Ak sa vašim predstavám lepšie hodí väčšie zakrytie, môžete využiť až tri bočné steny. Zaobstarať sa dá aj štvrtá, ktorá je s dvermi. Nasadiť ich môžete jednoducho, prostredníctvom suchého zipsu. Celé zakrytie oceníte, keď je vonku veľmi zlé počasie. Variabilita je prednosťou týchto stanov.

Farebnosť a pevnosť materiálov

Kvalitné a nadpriemerne pevné stálofarebné materiály, z ktorých sú vyrobené steny i strecha, bez problémov zvládajú aj výkyvy počasia. Praktický povrch chráni aj pred UV žiarením. Oceľová konštrukcia je odolná voči korózii a neohrozí ju ani poškriabanie. Prevedenie stánkov zaisťuje, že vydržia oveľa dlhšie než len jednu sezónu. Zárukou je dlhodobá životnosť.

Manipulácia so stánkom

Vďaka automatickému systému zabezpečenia konštrukcie je ďaleko viac uľahčená manipulácia. Výsledkom je možnosť rozloženia stánku už za 40 sekúnd. Zloženie je podobne jednoduché. A vystačíte si sami. Keď máte k dispozícii rýchlo rozkladacie stánky, nemusíte nikdy lúštiť návody a trápiť sa s konštrukciami a náradím. Bonusom je aj fakt, že sú ľahko prenosné.

Bohatý výber rozmerov

Párty stan Brimo si môžete vybrať v rôznych rozmeroch. Od najmenších veľkostí 2 x 2 m a 2 x 3 m cez 3 x 3 m, až po najväčšie rozmery 3 x 4,5 m, a dokonca 3 x 6 m. Dôležitý je aj výber farby, pričom vyberať sa dá aspoň z troch, však  väčšinou ich je oveľa viac. Preto si môžete zvoliť takú, ktorá zaujme vás a pritiahne okolie.

Využitie počas celého roka

Párty stany môžu dobre poslúžiť počas celého roka. Hodia sa postaviť nielen v letných mesiacoch, ale dobre zvládajú aj zimné podmienky. Menšie sa môžu hodiť pre stánkový predaj, tie väčšie zase na organizovanie rôznych akcií a podujatí. Nožnicové skladacie stany potešia praktickosťou a solídnym prevedením. Keď si zaobstaráte takýto prístrešok, skvalitníte ochranu tovaru a komfort predaja bude oveľa lepší. Dôležitým faktorom je tiež reprezentatívny vzhľad stánku vašej firmy. Stavte na kvalitu, ktorá sa spája s praktickosťou a lákavou podobou.Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00