Dekoracie na vianoce | Vianočné dekorácie eshop

Vianočné dekorácie vonkajšie aj vnútorné - vyskúšajte výber. Úplne všetky výrobky skladom - odosielame okamžite!

0
5001< 
< 

Vianočné svietiace dekorácie vonkajšie

Vonkajšie vianočné dekorácie musí byť predovšetkým kvalitné, aby vydržala nepriazeň počasia. Pri výrobe moderných vianočných reťazí sa používa niekoľko typov vodičov: PVC, silikónové a gumové. Posledné dva (silikón a guma) sú oveľa odolnejšie, majú dobré vlastnosti, odolnosť voči vlhkosti a poveternostným vplyvom. Silikónový drôt možno použiť ako vonkajšie dekoráciu, pretože môžu odolať extrémnej vlhkosti a teplote do -50 ° C. Ak hľadáte lacnejšiu alternatívu, vianočné dekorácie vonkajšie z PVC drôtu sú schopné vydržať teploty klesajúce až -15-20 ° C. Bežné elektrické vianočné dekorácie sa zastrkávajú do zásuviek, ale napriek tomu existujú aj druhy, ktoré fungujú na batérie. Tie sú často používané pre vonkajšie účely - balkóny, okná, verandy, vchod do domu atď. Vianočná dekorácie vonkajšia tiež zdobí stromy okolo vášho domu.

Vianočné dekorácie, náš eshop a elektrické girlandy

Klasické vianočné dekorácie vonkajšie (kúpite v našom eshope) sa vyskytuje takmer v každej domácnosti. Jedná sa o konvenčné kábel, na ktorého dĺžke je veľa žiaroviek alebo LED diód. Jedná sa o univerzálny a jednoduchý zdroj svetla, vhodná dekorácia pre výzdobu stien, rímsy, schodov, plotu a stromov. Vianočná dekorácia je podobná sieti, lebo je prepletená v tvare štvorcov a iných podobných tvarov, používa sa na zdobenie rovných povrchov - steny, strechy, stropy, okná atď. Elektrické girlandy, závesy sú zvyčajne používajú na dekoráciu vnútorných častí okien. Jedná sa o dlhé primárne vodiče, ktoré sa líšia dlhými vertikálnymi prvkami (až 2 m na dĺžku).
Kompletný výber vianočné osvetlenie

Efektné vianočné dekorácie - cencúle

Vianočné dekorácie cencúle sú svojim vzhľadom trochu podobné závesom. Avšak vertikálny smer u cencúľov je oveľa kratšia (až do maximálnej dĺžky 0,5 m). Tiež LED diódy môžu mať podlhovastý tvar a vzhľad podobajúci sa rampouchům. Tieto vianočné ozdoby často zdobia stromy a rímsy. Ohromne efektné dekorácie, vytvára "efekt topenia". Niektoré záhrady a domy krášlia aj gerlyandy lano - siluety postáv a zvierat. Jedná sa o flexibilný transparentný silikónový kábel, v ktorého strede sú umiestnené LED. Táto dekorácia je vodotesná a odolná proti náhlym zmenám teplôt.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00