Ako je známe, vlastné deti sa niekedy od rodičov ťažko učí, pre rodičov i deti to často predstavuje veľký stres a je vždy lepšie zveriť ich do rúk odborníkov. Naše lyžiarska škola pre deti je vhodná pre všetky malé lyžiarov. Pre tých, čo s lyžovaním začínajú aj pre tých, čo sa v ňom chcú zdokonaliť. Zábavnou a hravou formou pekne veselo učíme vaše deti v našej lyžiarskej škole individuálnym štýlom vždy s jedným inštruktorom alebo tiež v skupinkách s ďalšími deťmi lyžiarskemu umenia.

Deti naučíme lyžovať a tie najmenšie vám postrážime

Pre úplne najmenšie deti, ktoré ešte nie sú na počiatok lyžovanie zrelí, máme v našom detskom kútiku stráženie detí. Rodičia si môžu aspoň na chvíľku v kľude odpočinúť od detí alebo konečne poriadne zalyžovať. Doprajte si chvíľku tiež sami pre seba, vaše ratolesti vám radi postrážime. Máme tu Express-lyžiarsky Babysitting. Nájdete nás ľahko, sídlime priamo pri odstavného parkoviska novej 6-tich sedačkové lanovky Hoffmanky.

Lyžiarska škola pre deti - individuálne / privátne výučba detí v lyžiarskej škole

Veľkou výhodou nášho spôsobu výučby je oveľa ľahšie prispôsobenie prirodzeného tempa učenia lyžovanie individuálne vášmu dieťaťu priamo na mieru. Berieme ohľad na jeho potreby odpočinku a rýchlosti vnímanie úplne nových informácií. Každé dieťa je úplne iné, a preto k vašim deťom vnímavo pristupujeme. Náš inštruktor má na vášho potomka oveľa viac času a môže sa mu plne venovať. Je tu potom oveľa viditeľnejšie vývoj a pokrok vo výučbe.
Máte viac detí? Nevadí, sme na to pripravení.
Ak vyrážate na hory s viacerými deťmi zhodného veku a rovnaké alebo veľmi podobné technickej úrovne, aj tak im môžete zakúpiť formu individuálnej výučby. Túto cenu rozpočítame medzi jednotlivé deti a tým ponížime výslednú celkovú cenu výučby. Veríme, že vám tak vyjdeme v ústrety a túto ponuku uvíta mnoho rodičov malých lyžiarov.
Pokiaľ ide o množstvo hodín výučby absolvovaných v detskej lyžiarskej škole, môžete si ich zvoliť úplne sami podľa vašich predstáv a celkových požiadaviek. Nikto nepozná svoje dieťa tak dobre, ako jeho rodič. Vždy vás budeme o postupe výučby informovať a budeme ju prispôsobovať s prihliadnutím na pokrok malého lyžiara. Ak si zatiaľ nie ste istí a potrebujete radu, oslovte nás vopred mailom. Môžete sa tiež v deň príchodu zastaviť priamo v kancelárii našej lyžiarskej školy a dohodnete sa s naším ústretovým personálom na všetkých detailoch. Menovi tu pre vás a pre vaše deti, neváhajte sa na nás obrátiť.

Lyžiarska škola pre deti - skupinová / skupinová výučba detí v lyžiarskej škole

Ak je vaše dieťa skôr hravé a je pre neho viac motivačné pracovať v rámci skupinky ďalších detí, doprajeme im spoločnú skupinovú výučbu v lyžiarskej škole. Deti sa pobavia a užijú si veľa zábavy.

Týždenný program lyžiarskej školy

Vaše deti si vezmeme do starostlivosti na celý deň a môžeme sa o ne postarať aj v čase obeda. Ráno je prevezmeme na výučbu a vyzdvihnete si ich popoludní po výučbe. Užite si chvíle sami pre seba bez detí a vychutnajte si svoju dovolenku plnými dúškami. Hoffmanova Bouda sa nachádza priamo pri odstavného parkoviska novej 6-tich sedačkovej lanovky s bublinou aj vyhrievanými sedačkami a ponúka lyžiarsky Babysitting, teda stráženie detí v lyžiarskej škole.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00