Ochranné obaly a plachty na záhradný nábytok sú vhodné pre zakrytie vášho záhradného nábytku, chráni ich pred ušpinením, zničením, dažďom a ďalšie nepríjemnými vplyvmi neblahého počasie. Ochranné obaly a plachty na záhradný nábytok nájdete v mnohých prevedeniach a veľkostiach a idú ideálne nielen pre zakrytie, ale aj pre uskladnenie záhradného nábytku po dobu, kedy ho zrovna momentálne nepoužívate. Už pri samotnom nákupe záhradného nábytku je tiež treba myslieť na jeho ochranu. Vyberajte teda nielen s ohľadom na krásne, ničím nerušené a preslnené chvíle strávené na vašej záhrade i terase pri grilovaní, ale aj pri čítaní obľúbenej knižky, na obyčajné leňošenie, ale tiež s ohľadom na nevyhnutnú starostlivosť o váš záhradný nábytok a jeho skladovanie.

Ochranné obaly a plachty na záhradný nábytok

Záhradný nábytok je pri svojej výrobe síce uspôsobený veľmi dlhému pobytu na slnku a daždi, aby bez väčšej ujmy prečkal pobyt vonku počas celého zimného obdobia, napriek tomu je potrebné sa o neho starať. Jeho všetky nekryté časti dostanú cez celú sezónu poriadne zabrať a pokiaľ ho nadobudnete dostatočne chrániť, zbytočne tak znižujete jeho životnosť. Záhradnému nábytku škodí predovšetkým voda, ktorá sa dostáva do jednotlivých škár, a ak tam následne zmrzne, môže tým spôsobiť naozaj veľa nepríjemností a nábytok poškodiť. Odporúčame vždy po každej sezóne vykonávať čistenie a prípadnú nutnú údržbu záhradného nábytku podľa jeho materiálu. Vhodné je aj jeho umiestnenie do suchej miestnosti.

Nielen pri skladovaní použite ochranné obaly a plachty

V ideálnom prípade záhradný nábytok pri skladovaní ešte naviac prikryte vhodnou ochrannou plachtou, nech sa vám na neho zbytočne veľa nepráši. Ak nemáte možnosť záhradný nábytok počas zimy uložiť do vnútorných priestorov, očistite ho a vykonajte údržbu, a schovajte ho do obalu na záhradný nábytok, ktorý je na neho špeciálne prispôsobený a konštruovaný. Skvele sa teda na tento účel hodí. Nejde len o obyčajnú plachtu, ale záhradný plachta na nábytok má často tvar kvádra či kocky, takže na vašom záhradnom nábytku bude veľmi dobre držať a nesfoukne ho ani prudký vietor. Ochranné obaly a plachty majú po stranách očká, ktorými je možné veľmi ľahko uchytiť k záhradnému nábytku.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00