Záhradný úložné boxy na podušky atď ...

Praktické záhradné boxy. Skladom plastové i drevené prevedenie.

0
5001< 
< 

Záhradný úložné boxy nielen na podušky

Trh ponúka mnoho výrobkov pre terénne úpravy chalúp a prímestské oblasti, kde nechýba ani záhradné úložné boxy nielen na podušky. Pre mnoho majiteľov domov je relevantná otázka, ako a kam uložiť záhradné náradie a iné veci potrebné k starostlivosti o kvetinové záhony, trávniky atď. V záhrade boxy staviame tak, aby v prípade potreby boli po ruke, ale boli "skryté" z dohľadu. Optimálne riešenia môžu priniesť celkom iste aj obyčajné plastové debny. Ovšem záhradné úložné boxy sa vyznačujú praktickosťou, dlhou prevádzkovou dobou, nemožno opomenúť štýlový vzhľad.

Plastové úložné boxy do detskej izby

Plastové úložné boxy sa môžu uplatniť nielen vo vonkajšom prostredí, ale aj v interiéri, príkladne v detskej izbe. Konečne si budú môcť deti dávať svoje hračky niekde, kde nebudú na očiach a hlavne bude rýchlo upratané. Pre výrobu boxov používaných pre ukladanie rôznych vecí sa používa vysoko kvalitný plast. Tento materiál sa vyznačuje odolnosťou proti opotrebeniu, skvele zvládnu aj vonkajšie poveternostné vplyvy. V súlade s tým, že znesú dážď alebo vysokú vlhkosť, tiež sa nebojí priameho slnečného žiarenia.

Praktické plastové úložné boxy

Pri výbere odkladacieho plastového boxu do záhrady je vhodné venovať pozornosť nielen vzhľadu výrobku, ale aj jeho kapacite. K dispozícii sú kompaktné modely pre 150 litrov a väčšie 350-570 litrov. Plastové úložné boxy - hlavná výhoda, minimálna hmotnosť. Jednoducho ich môžete transportovať alebo presunúť z jedného miesta na druhé. Plastové truhly môžu byť použité len na skladovanie zásob. Okrem toho vylepšené modely sa môžu stať dominantou v interiéri aj vo vonkajšom prostredí. Dokúpiť sa dajú textilné vankúše, získate pohodlné miesto k odpočinku. Než sa rozhodnete pre kúpu boxu, popremýšľajte, čo v ňom budete chcieť ukladať. Iný sa bude hodiť na hračky, iný na náradie alebo obuv.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00