Grily na drevo nájdete v našej ponuke v bohatom zastúpení. Nájdete široký sortiment, ako grily na uhlie, grily na drevo alebo grily drevené uhlie profi. Spríjemnite si prípravu svojich chutných grilovaných pokrmov s našimi na drevené uhlie. Ak sa chystáte na svoje obľúbené grilovanie na záhrade, gril na drevené uhlie je jednou z možností. Záhradným grily na drevené uhlie vám dovolí pripraviť si jedlo nezameniteľnej chuti, šťavnatosti a vône. Výhoda grilov na uhlie je nízka obstarávacia cena. Záhradné grily na drevené uhlie si zaobstaráte aj za prístupné ceny. Záhradné grily na uhlie vám spríjemní nejedno popoludnie.

Grily na drevené uhlie profi

Pre náročných klientov a skutočných milovníkov grilovania sú v našej ponuke grily na drevené uhlie profi. K najpredávanejším patrí prevedení lokomotíva. Neviete Ak si leto bez grilu vôbec predstaviť, žiar ohňa a vône dymu vás docela učarovala, možno vás zaujmú aj záhradné grily na drevo. V širokej ponuke grilov, ako grily na drevo aj grily na uhlie, ktoré patria k tým veľmi rozšíreným a predávaným, a to nielen kvôli ich prívetivé cene si určite vyberiete. Bežne dostupné grily na drevené uhlie ponúkame naozaj v mnohých prevedeniach. Z našej ponuky si vyberie naozaj každý priaznivec občasného grilovania aj pravidelný užívateľ používajúci grily na drevo aj grily na uhlie.

Záhradné grily na drevené uhlie

Posedenie pri záhradnom grile je príjemná vec. Menšie i väčšie modely spoľahlivo opečú vaše mäso, klobásky, zeleninu, pečivo aj mnohé iné pokrmy. Užite si svoju grilovacie party na terase, chate či záhrade, alebo aj v parku. Vyberte si z našej rozmanitej ponuky záhradných grilov za priaznivé a skvelé ceny. Ponúkame grily na uhlie, grily na drevo, záhradné grily na drevo aj grily na drevené uhlie profi. Užite si leto plné chuti i slnko. Vyberať môžete z malých prenosných mini grilov, kotlové grily, veľké grily s udiarňou, liatinové aj nerezové grily.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00