Vonkajší grily vám prinesú veľa radosti na záhrade. Existuje celý rad grilov aj ich typov, ako vonkajšie grily, alebo často grily záhradné, ktoré sú určené na grilovanie vonku, na terase či na záhrade. Tu nájdete najmä tie záhradné grily, v ktorých to horí alebo žeravie. Rozlišujeme treba grily na drevené uhlie a plynové grily. Pokiaľ máte domček, chatu, alebo terasu a radi grilujete, prinášame vám práve ponuku veľkých i malých bežných grilov na uhlie a plynových záhradných grilov. Urobte tak radosť sebe a všetkým svojim blízkym obstaraním vonkajšieho grilu za prístupné ceny a užite si tak spoločne strávené krásne chvíle.

Ako vybrať záhradné grily

Je potrebné vyberať podľa počtu osôb, pretože iný druh zariadenia budete potrebovať pre dvojčlennú a iný pre štvorčlennú rodinu. Je možné kúpiť aj grily v akcii (sledujte naše stránky). Oveľa väčší gril je potreba pre menšie gastronomickú prevádzku, alebo pri organizovaní pravidelných záhradných party pre viac osôb (záhradné párty stany tu - máme i nožnicové prevedenie). Od tých lacnejších smerom k drahším sa zvyšuje cena a zároveň i výkon. Ak je pre vás grilovanie obradom, užívate si zakladanie ohňa aj celkovú atmosféru do hlbokých večerných i nočných hodín, potrebujete niečo speciálnějšího. Iný gril sa hodí, ak ide vám len o rýchlu prípravu jedla.

Gril na drevené uhlie a plynový gril

S nižšími obstarávacími nákladmi sa vonkajší gril na drevené uhlie objavuje už prakticky v každej rodine. Mnoho ľudí si tiež zakúpia grily v akcii. Vonkajšie grily na uhlie až tak nezaťaží pri nákupe rodinný rozpočet a počas grilovania vyvolávajú veľmi príjemnú atmosféru. Ide ale o pracnejšie obsluhu s udržiavaním ohňa pri rozfúkavanie uhlíkov, niekedy s nepríjemným dymom obťažujúcim okolia a odlietavajúce iskry. Pohodlie plynových grilov sprevádza vyššia cena. S grilom na drevené uhlie sa vrátite medzi zálesáka, zato plynový gril je tak trochu vonkajšie sporák poskytujúce všetko pohodlie, ktoré máte aj v kuchyni. Nepotrebujete zložito zakladať oheň a proste len otočíte gombíkom. Nedostatok romantiky nahradí neporovnateľne vyšší výkon, rovnomerný ohrev a dosť často aj nižšie prevádzkové náklady. Tým sa potom postupne zrovná vyššia cena vydaná na začiatku.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00