Želiarov alebo majiteľ vidieckeho domu či letné chaty sa nezaobíde bez záhradného nábytku, ako sú záhradné hojdačky pre vonkajšie použitie, párty stanu alebo vhodného grilu. Mnohí vybavujú svoje vidiecke domy tak, aby sa tu na čerstvom vzduchu cítili pohodlne a príjemne. V tomto prípade je jednoducho záhradná hojdačka, vzhľadom k svojej funkčnosti, praktickosti a pohodlia nenahraditeľná. Výber je veľký - drevené, detské, praktická je kovová hojdačka a rozkladacie. Hojdačky možné inštalovať kdekoľvek v záhrade, prímestskej oblasti, na terase, na ktorej si môžete posedieť a porozprávať, zdriemnuť alebo čítať knihu. Záhradná hojdačka nezaberá veľa miesta, preto ju možno umiestniť na veľmi malú plochu.

Závesné hojdačky na záhradu

Niektorí preferujú závesné hojdačky na záhradu pre deti, zatiaľ čo odrastenejšie užívatelia vítajú tento typ záhradného nábytku s pevným usadením do zeme. Ponúkame pohodlné a ergonomické záhradné hojdačky, vyrobené na základe najnovších technológií s užitím najmodernejších materiálov, s ohľadom na všetky požiadavky spotrebiteľov. Mnohé druhy vydržia pokles teploty, sú vhodné pre rôzne počasie. Záhradné hojdačky ocenia nielen rodiny s deťmi, ale aj staršie, chorí ľudia, ktorí sa zotavujú z vážnej choroby alebo operácie. Nemožno sa čudovať, že práve oni vyhľadávajú príjemný odpočinok v záhrade a trávia veľa času vonku.

Polstrované hojdacie lavice

Je pre vás táto téma aktuálna? Tak vás zaiste bude zaujímať výpredaj. Cena je rovnako určujúci ako kvalita. Aj špičkové výrobky sa dajú v akcii zaobstarať za skvelé ceny. Prečo teda nevyužiť takúto možnosť ?! Než kliknete na "objednat", tak zvážte, či lepšie využijete:
- 2, 3, 4 lôžko;
- Skladacie alebo sklopné;
- Nastaviteľný, má dve polohy;
- Materiál čalúnenie vankúše: akryl, bavlna;
- Farba rámu: zelená, bordová, modrá i .;
- Rám: lakovaný oceľový;
- Materiál sedla: Pozinkované tkané sieťoviny, vystužený, okraje zvárané;
K štandardnému vybaveniu hojdačky patrí nepremokavé markízy, vankúše, lakťovej opierky, držiaky nápojov a ďalšie vychytávky.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00