Záhradný nábytok zostavy | Záhradný nábytok sety

Najvýhodnejší nákup záhradného nábytku = v sete čiže zostave!

0
5001< 
< 
Ak sa rozhodnete zaobstarať si na záhradu, na terasu alebo pod peknú pergolu nový záhradný nábytok, možno sa vám zapáči naše záhradné zostavy. Záhradné sety sú ideálnym riešením v prípade, kedy máte dostatok miesta a chcete udržať jednotný, celistvý dojem z nábytku samotného, ​​a zároveň aj jeho zapadnutie do okolitého priestoru. Náš záhradný nábytok v zostavách sa hodí pre rôzne typy vonkajších priestorov, môžete ho dať ale aj do zimnej záhrady alebo do haly. Záhradné sety sú vyrobené z hliníka, kovu, dreva i plastu a veľmi žiadaný je záhradný nábytok v podobe zostavy z prírodného i umelého ratanu.

Záhradné sety a zostavy krásneho záhradného nábytku

V našej ponuke je celá škála dostupných kvalitných materiálov, dizajnov a farieb, ktoré sú vhodným riešením pre dom a záhradu. Záhradný nábytok v setoch i záhradné stolové zostavy sú rozdelené podľa použitých materiálov z prírodného masívneho dreva, umelého materiálu, ako je plastový záhradný nábytok a záhradný nábytok z umelého ratanu, a v neposlednom rade aj kovový záhradný nábytok. Plastový záhradný set je ideálny tam, kde nebude zakrytý a pod strechou. Kovový nábytok či ratan schovajte radšej pod pergolu či inú striešku. Záhradný nábytok môže byť aj skladacie a v zloženej podobe je potom veľmi kompaktný. Osvedčí sa vám pri posedení na party či pri rodinnom pikniku.

Záhradné zostavy nábytku

Záhradné zostavy vyrobené z prírodného dreva v dnešnej dobe slávia svoj veľký návrat a dostávajú sa opäť do veľkej obľuby. Na výrobu záhradných zostáv sa používajú často naše domáce dreviny, ale aj tvrdé, kvalitné exotické dreviny. Záhradný nábytok vyrobený z ušľachtilých cudzokrajných drevín má dlhú životnosť a minimálnymi nárokmi na údržbu. Drevený záhradný nábytok je treba pravidelne udržiavať. Drevený záhradný nábytok je veľmi príťažlivý a pocitovo teplý a veľmi dobre zapadá do vonkajšej prírody a záhrady. K záhradným setom si môžete vybrať kvalitné polstrovanie.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00