Lacný záhradný nábytok | Vonkajší záhradný nábytok

0
5001< 
< 

Prečo exteriérový nábytok na T-zboží.sk?

odpoveď je prostá: máme pre vás exteriérový nábytok vo výbere, ktorý ohromí každého. Ceny sú super. Všetok exteriérový nábytok je skladom. Potrebujete ešte nejaké argumenty prečo nakúpiť exteriérový nábytok práve u nás?

Kvalitný exteriérový záhradný nábytok

Keď exteriérový nábytok tak len kvalitné. Nikto netúži po nábytku, ktorý vydrží len jednu sezónu. A preto ponúkame iba exteriérový nábytok vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré majú tú správnu výdrž. Posúďte sami:

Vonkajší nábytok z teakového dreva

všetky dreviny typu TEAK sa dovážajú z tropických krajín. Teakové drevo vyniká tvrdosťou a húževnatosťou. Najdôležitejšou vlastnosťou teakového dreva je ale obsah mastných silíc, ktoré zaisťujú perfektnú výdrž dreva pri vonkajšom použití. O teakový nábytok sa musíte len minimálne starať (stačí raz ročne pretrieť ochrannými oleji.). Výhoda vonkajšieho nábytku z teaku je teda jasná: vlastníte záhradný nábytok z prírodného materiálu, s krásnym vzhľadom a s minimálnou starostlivosťou ...

Vonkajší kovový záhradný nábytok

Kovový záhradný nábytok je ďalší typ záhradného nábytku, ktorý je úplne pevný, stabilný a nemusí sa prakticky vôbec udržiavať. V ponuke máme hliníkový vonkajší nábytok. Ten ponúka ďalšiu výhodu: je totiž ľahký a ľahko sa prenáša ..

Vonkajší nábytok z umelého ratanu

ďalším materiálom bez kompromisu vhodným pre výrobu záhradného nábytku určeného pre vonkajšie prostredie je umelý ratan. Ten patrí milovníkom zvláštneho nenapodobiteľného dizajnu. Výhody sú opäť v úplne minimálne údržbe, exteriérový nábytok z umelého ratanu je ľahký. Design je úplne dokonalý - nespoznáte od pravého ratanu!


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00