Záhradný nábytok do našich záhrad určite patrí a je ich neoddeliteľnou súčasťou. Využijete ho aj na terase, v párty stanu a na balkóne. Výber záhradného nábytku sa odvíja od budúceho účelu, ku ktorému ho hlavne budete používať. Vyberať samozrejme môžete aj podľa svojho vkusu a vzhľadu nábytku. Záleží na vzhľade, vašej náročnosti a na pohodlie. Kvalitný záhradný nábytok nemusí ani príliš zaťažiť váš rozpočet, dá sa zaobstarať naozaj lacno. Môžete využiť doby, kedy bude akcia alebo zľava, alebo si počkať na výpredaj. Zvoľte záhradný nábytok tak, aby ste s ním boli sami spokojní a vydržal vám mnoho rokov. Najčastejším materiálom na výrobu záhradného nábytku je plast, kov a drevo.

Záhradný nábytok z dreva, z plastu a z kovu

Jednoznačne najlacnejším materiálom je plast. Je veľmi ľahký, mobilné a ľahko sa prenáša. Ideálne pre vonkajšie použitie. Tiež sa ľahko a jednoducho udržiava. Dobre znáša dážď, len je dobré ho chrániť pred veľa pálčivým slnkom. Nábytok z kovu je nadčasový a vysoko elegantný. Pôsobí luxusným dojmom a často ho zdobia nápadité ornamenty. Ďalším často používaným materiálom je drevo. Je veľmi krásny prírodný materiál, ktorý sa do našich záhrad skvele hodí. Cena dreveného nábytku je o niečo vyššia ako u plastového, ale do záhradného nábytku sa naozaj oplatí investovať. Tiež potom záleží aj na správnej údržbe dreva, pri ktorej vám potom bude slúžiť nábytok po mnoho rokov. Luxusné variantom dreveného záhradného nábytku je teakové drevo. Stále viac ľudí ale dáva prednosť českým drevinám.

Záhradný nábytok z umelého polyratanu

Veľmi obľúbeným materiálom je v posledných rokoch lacný polyratan. Ideálne pre vonkajšie použitie. Moderný záhradný nábytok je vyrobený z umelého ratanu. Najviac sa predávajú asi polyratanový záhradné ležadlá, ale aj kreslá, hojdačky či stoličky. Tento záhradný nábytok má nadčasový dizajn a ponúka sa v rôznych farbách. Kreslá, pohovky, ratanové stoličky alebo ucelenej záhradné sedacie súpravy aj so stolíkom veľmi dobre doplní vašu záhradu aj terasu, zimnú záhradu, väčší balkón aj interiér. Bezúdržbový materiál je extrémne odolný voči nepriaznivému počasiu alebo UV žiareniu. Ak zvolíte akúkoľvek variantu záhradného nábytku, nechajte sa inšpirovať jednou z našich lacných výhodných ponúk.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00