Umelý ratanový záhradný nábytok je už dlho uznávaným výrobkom na trhu, je vnímaný ako trvalý, spoľahlivý, krásny a cenovo dostupný prvok interiéru. Ako si vybrať umelý ratanový nábytok? Ak chcete začať objednávať záhradný nábytok, musíte sa rozhodnúť, kde bude umiestnený - vo vidieckom dome, na balkóne alebo pod holým nebom? Ako sa bude používať - ​​buď trvalo, alebo čas od času? Navyše, sú nemenej dôležité parametre pri výbere, farba a dizajn. Ten musí organicky zapadnúť ako do interiéru, tak do záhrady. Prvá vec, ktoré by ste mali venovať pozornosť - hustota tkaniva. Pokiaľ budú umiestnené slučky bližšie k sebe, nebude sa nábytok toľko deformovať, a ak je vyššia hustota slučiek, tým je lepšia kvalita.

Umelý ratanový záhradný nábytok

Záhradný nábytok z umelého ratanu disponuje spoľahlivým a stabilným rámom, ktorý je vyrobený z hliníka alebo z nerezovej ocele. Je žiaduce, aby všetok nábytok, na ktorom spočíva veľké zaťaženie (stoličky, pohovky, kreslá, stoličky) bol vykonaný s ďalším pletením na vnútornej strane. Často sa používajú na tento účel popruhy alebo kovové pletivo. Dávajte pozor na počet spojov, najmä pri výbere nábytku z umelého ratanu na záhradu. Čím je ich menej, tým lepšie. Takže, než vykonáte objednávku, starostlivo preskúmajte prípojné body a počet spojov. Ak sú tkanivá nerovnomerné, alebo prasknuté, potom taký nákup neodporúčame.

Umelý ratanový nábytok! Odolnosť, jednoduchá údržba, variabilnosť

Umelý ratan je ohromne praktický materiál. Jeho nespornou výhodou je pružnosť, odolnosť voči počasiu, chlórovanej vode z bazénov, mastným olejom či iným agresívnym tekutinám vrátane dažďa. Umelý ratanový nábytok nečistite vysokotlakovými strojmi, mohli by ho poškodiť. Na čistenie sa bežne používa obyčajný prostriedok na umývanie riadu, mäkká huba a prúd vody z hadice. Pri uskladnení ho neprikrývajte igelitom. Existujú špeciálne zakrývacie plachty.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00