Záhradný nábytok zostavy - útulné a pohodlné sedenie, získate ďalšie ozdobný prvok do vašej záhrady. Internetový obchod t-zbozi.sk ponúka širokú škálu záhradných súprav, stoly, stoličky, lavice a ležadlá rovnako ako altány, párty stany, dáždniky, ktoré vám spoľahlivo zaistí ukryť pred slnkom alebo náhlym letným dažďom, nemusíte utekať do domu. Cenovo dostupná a univerzálne možnosť záhradného nábytku - plastový nábytok. Jednoduchý nenápadný dizajn, je vhodný do akéhokoľvek prostredia. Výhody: plastový nábytok je pomerne lacný. Okrem toho môže byť použitý ako v horúčave aj v chlade, zvládne dážď a vietor. Nevýhody: obmedzená nosnosť, strata farby, v zime plast praská.

Drevený záhradný nábytok sety

Čo by mohlo byť krajšie medzi stromami a kvetmi, než drevený záhradný nábytok sety. S ohľadom na prírodné farby drevený nábytok sa hodí do akéhokoľvek štýlu. Útulný drevený altánok - sen mnohých záhradkárov. Výhody: vizuálnu príťažlivosť, prírodný materiál, dlhodobá trvanlivosť, vďaka odolnému materiálu. Nevýhody: nebezpečenstvo požiaru, neznesie vlhkosť, preto je nutné masív natierať náterovými hmotami špeciálnych lakov. Starostlivosť: neošetrený nábytok sa odporúča natierať špeciálnymi olejmi, príkladne ľanovým. Ergonomické tvarovanie - kreslá musia mať ergonomicky tvarované operadlo aj sedadlo, priečky musí byť blízko pri sebe - jedine takto spoznáte, že výrobca nešetril materiálom.

Ratanový a záhradný hliníkový nábytok

Kvalitný záhradný hliníkový nábytok by mal mať svoje podrúčky, najlepšie z teakového dreva. Podrúčky sú totiž pri posedení neustále zaťažované, preto je pre ich výrobu najvhodnejšie pevný a vysoko odolný teak. Ide o veľmi estetický a odolný výrobok, vhodný k modernému štýlu. Umelý ratan je obľúbený pre cenovú dostupnosť a takmer žiadnu nutnosť údržby. Na záhrade pôsobí decentne, ponúka pohodlné sedenie. Pravý ratan pochádza predovšetkým z Indonézie, je dobre ohybný, ale cenovo náročnejšie. Jeho nevýhodou je náchylnosť na zmeny počasia.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00