Box na podušky je vynikajúce riešenie, ktoré uchová vaše podušky používané k záhradnému nábytku vždy čisté a suché počas celého leta. Box na podušky tak predstavuje veľmi praktické riešenie pri upratovaní terasy po celom dni strávenom vonku. Dá sa použiť napríklad aj na hračky a záhradné náradie. Keď zakúpite box väčší, budete tak do neho môcť oveľa ľahšie upratať všetky drobné pomôcky a predmety, ktoré by inak vonku prekážali. Keď budete organizovať vonkajšie oslavu, alebo si pozvete svojich priateľov na grilovanie, upratané a všetko pripravené bude behom chvíľky. Veľký výber boxov na podušky sa ponúka v rôznych rozmeroch a druhov materiálov. Nájdete v ponuke boxy z prútených umelých vlákien a ratanu, z hliníka, ocele, dreva či plastu.

Záhradný úložné boxy na podušky

Vyberte si box, ktorý bude zodpovedať úplne vašim predstavám a vkusu, presne podľa potrieb. Voliť môžete napríklad box na podušky s kolieskami, ktorý je úplne ideálny pre všetkých, čo často prestavujú nábytok alebo potrebujú ľahko upratať na terase. Na podušky sa dá použiť aj prenosná taška na podušky. Rovnako tak si môžete vybrať so širokej ponuky polstrov na záhradný nábytok. Pohodlné sedáky a podušky sa hodí pre všetky typy a veľkosti záhradných stoličiek, lavíc i lehátok. Polster vyberajte podľa svojich potrieb aj vkusu, výšky operadla a tiež tvaru sedadla.

Polstre pre pohodlné sedenie aj ležanie - v záhradnom boxe im bude dobre

V ponuke je veľký výber podsedákov určených na záhradný nábytok, ktoré sú vyrobené v rôznych tvaroch a v rôznej kvalite. Medzi mnohými variantmi a modely sú podušky na stoličky opatrené vysokú aj nízku opierkou chrbta aj k nastaviteľným stoličkám, laviciam a lehátkam. Nové podušky môžu skvele oživiť váš záhradný nábytok a doplniť komfortné sedenie či ležanie vonku na záhrade. Či už dáte prednosť klasickému vzhľadu, štýlovým polstrům k záhradnému nábytku, alebo veľmi módnemu a živým vzorom s množstvom farieb, určite nájdete to, čo hľadáte. Ak chcete udržať vaše podušky na záhradný nábytok v zachovalom stave dlhé roky, box na podušky vám pomôže. Urýchli a uľahčí aj vaše upratovania po strávenom dni na vašej záhrade.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00