Závažia k stanom

0
5001



Jar je tu a ľudia začínajú kupovať grily, drevené uhlie, rôzne mäsové pochúťky, dobré pitie, a potom už stačí len rozbiť párty stan a pozvať hostí. Prečo práve párty alebo nožnicový stan? Ako inak ochránite svojich priateľov pred slnkom a dažďom? Nechať si napršať do grilu alebo na pripravené jedlo nie je žiaduce. Hrozí ešte jedna komplikácia - poryvy vetra. Hoci ste si zaobstarali stabilný a pevný párty stan, stále hrozí, že vám ho vietor vyvráti alebo odnesie k susedom na záhradu. A ak ste si stan kúpili síce za výhodnú cenu, ale na trhovisku, tak závažie k stanom sa stáva nutnosťou.

Závažia k stanom. Využijem rodiny s deťmi a chlpatými miláčikmi

Existuje ešte jeden dôvod, prečo sa oplatí nákup závažia k stanom. Dom plný roztopašných detí ... ani sa nepodějete a párty stan sa bude nakláňať na stranu ako šikmá veža v Pise. Istota je istota, tu sa šetriť nevypláca. Rovnako tak vám môže spôsobiť katastrofu aj psie kamarát, ktorý sa rozhodne zápasiť s polo oddělanou bočnici alebo sa pustí do konštrukcie a bude s ňou viesť urputný boj. Než pribehnete a psíka alebo kocúra či iného domáceho zvieracieho maznáčika pokarháme, môže byť stan zrútený a bude po akcii, ak máte pod stanom stôl s pokrmami. Nedaj bože gril.

Závažie k stanom možno len odporučiť

Áno, závažia z preventívnych dôvodov môžeme len odporučiť. V každom internetovom obchode, ktorý ponúka párty a nožnicové stany sa dá závažie k stanom objednať. Docielite tak zvýšenej stability každého prístrešku v teréne. Čo ocenia i podnikatelia na svojich promo alebo firemných rokovaniach, rovnako tak reštauratéri a organizátori športových a kultúrnych podujatí. Bez aplikácie závažie môže dôjsť k prevráteniu, odfúknutí alebo poškodenie stanu vplyvom prudkého veterného poryve. A to predsa nechceme! Šetriť sa oplatí, ale nie na nesprávnom mieste.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00