Závažie na činky | Kotúče na činky

Sady alebo jednotlivé závažia skladom. Každý kotúč u Vás do 2 dní!

0
5001< 
< 

Ponúkame aj kotúče a závažia k činkám zvlášť

Ak ste si domov zaobstarali svoje prvé činky, možno sa vám už trošku cnie po nejakej obmene. Pri tréningu s činkami máte veľa možností. Je totiž možné zapojiť oveľa viac svalov, než ste doteraz zistili. Preto potom môžete dosiahnuť tiež väčšieho a rovnomernejšieho nárastu svalovej hmoty. Zapojením ešte niekoľkých ďalších pomocných svalov na tele navyše budete schopní použiť oveľa vyššiu záťaž, čím sa dostanete znovu k ďalšiemu k zvýšeniu vášho svalového rastu. Na dôkladné precvičenie celého tela a jeho svalov z rôznych uhlov vám postačí iba jedna činka a k tomu pár kotúčov. Nepotrebujete ani plnú miestnosť najrôznejších druhov posilňovacích strojov.

Posilňovacie závažia na činky

Jednou z veľkých výhod činiek je ich pomerne nízka prvotné obstarávacia cena. Činky sú teda dostupné pre každého. Činky môžete na trhu zohnať vo veľkom výbere druhov a vždy budú nenáročné na ich používanie. K činkám sa dá zaobstarať aj posilňovacie závažia. K tomu si môžete zakúpiť aj posilňovacie vesty, ako výborného pomocníka pri cvičení klikov alebo zhybov. Táto posilňovacie vesta vám pridá na váhe a účinne rovnomerne zvyšuje záťaž pre vaše svalstvo. Veľmi dobrú vychytávkou sú aj závažia na behanie, ktorá uchytíte pomocou suchého zipsu a pripnete na členky alebo zápästia. Skrátite si tak cestu k vyššej vytrvalosti a kondíciu.

Kotúče na činky ako veľký pomocník

Okrem rôznych variácií základných typov posilňovacích činiek si môžete vybrať aj ďalšie príslušenstvo. Kotúče na činky sú v ponuke v rôznej podobe a k tomu je k dostaniu veľa ďalších doplnkov aj ochranných pomôcok. Závažia na činky majú tú výhodu, že ich môžete postupne pridávať a uberať. Ide o to, v akej fáze tréningu sa práve nachádzate, a je jasné, že tiež musíte jednotlivé tréningové fázy striedať. Napumpované svaly bez schopnosti vytrvalosti a výdrže vám síce pomôžu na efekt, v praktickom živote vám ale nebudú k ničomu.

Využite potenciál každého kotúča a zavažia a naladte svoj tréning na maximum!Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00